Idzie ku dobremu!

Myślę, że jest dobrze. Trzymam się swojej diety, ćwiczę i jestem zdeterminowana. Do tego wszystko odbywa się spokojnie, mam rozum w głowie i determinację. Pozdrawiam akcjaminus10.wordpress.com tym serdeczniej, że z racji PMS też wczoraj złamałam się na marshmallows! Stałam przy półce pełnej żelków, pianek i innych cudów techniki cukierniczej w przemysłowym wydaniu, napawałam oczy feerią barwnych opakowań, potem je zamykałam, by pełnym namiętności dotykiem zbliżyć się do tego, czego mój organizm tak bardzo się domagał tonem, który nie znosi sprzeciwu. Ostatecznie zadzwoniłam do męża, by pożalić się na swą słabość, z nadzieją, że zabroni mi przygarnąć te pyszności, ale niestety kazał kupić. Słowa męża- święte słowa. Stało się. Na pochwałę zasługuje jedynie fakt, że nie zjadłam całego opakowania, jedynie połowę, ale za to już w autobusie mpk.

Moja waga pokazała wczoraj 55,3kg- nie wiem, czy to możliwe, ale za 1,5 tygodnia uciekło ode mnie dwa kilogramy mnie. Ponad!

Dzisiaj jest luz. Jutro rano znowu siłownia. Robię ćwiczenia, które zalecił trener personalny- do tego włączyłam 20 min orbitreka i 10 minut szybkiego marszu na bieżni. Na siłowni przebywam do 2h, łącząc i mieszając ćwiczenia.

Po siłowni jest mi straaasznie zimno. Szukam przyczyny. Wiem, że może być oczywista, ale moje ćwiczenia nie są tak wyczerpujące, by było mi zimno z przemęczenia. Co może być zatem powodem moich dreszczy?

Od jutra zwiększam intensywność i czas wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Zobaczymy, jak będzie szło. Ponoć na orbitreku, jeśli chce się schudnąć, a nie wyrobić mięśnie, trzeba ćwiczyć na najmniejszej sile. Czy to prawda?

 

Reklamy

2 myśli nt. „Idzie ku dobremu!

  1. To prawda. Odnosi się do każdych ćwiczeń z obciążeniem. Przy intensywnych ćwiczeniach tkanka tłuszczowa buduje mięsień, więc tym samym i waga – nawet nie to, że stoi w miejscu – ale może wzrosnąć. Najlepiej więc nie patrzeć na wskaźnik wagi, a na efekty w sylwetce, jakie ćwiczenia przyniosą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s